Közigazgatási Továbbképzési Intézet

Új alapokon az alapvizsga minőségügye

A 2023-as év egyik első nagy minőségirányítási mérföldköve a közigazgatási és az ügykezelői alapvizsgarendszer új minőségirányítási szabályzatának kiadása, mely a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rektorának 10/2023. sz. Rektori utasításának mellékleteként 2023. február 11-én lépett hatályba. Az új szabályzat főképp szövegezésében újult meg, valamint lekövette az elmúlt évek jogi változásait, és informatikai fejlesztéseit. Az eljárásokban foglalt feladatok, működési elvek nagyobbrészt változatlanok maradtak. A szabályzat folyományaként megújuló bizonylatok és útmutatók fejlesztése és cseréje a ProBono rendszerben folyamatos. Az újításokról, változásokról a linkre kattintva tájékozódhatnak az érdeklődők!