Munkatársak

dr. Szántai Adrienn
irodavezető

E-mail cím: Szantai.Adrienn@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20319 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 110. iroda


Bálintné Virág Éva
szakreferens

E-mail cím: Virag.Eva@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20107 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 109. iroda
 

Képzésszervezési Osztály


dr. Káplány Szilvia Edit
osztályvezető, főreferens

E-mail cím: Kaplany.Szilvia@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20314 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 109. iroda


Bálint Katalin
szakelőadó 

E-mail cím: Balint.Katalin@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20312;  +36 1 432 9284
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 111. iroda


Bene Erika
főelőadó

E-mail cím: Bene.Erika@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20313; +36 1 432 9285 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 120. iroda


Fejesné Taskó Tünde
szakreferens

E-mail cím: Tasko.Tunde@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20306; +36 1 432 9281 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 111. iroda


Szabó Kata
referens

E-mail cím: Szabo.Kata@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20110 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 112. iroda


Takács Marianna
szakreferens

E-mail cím: Takacs.Marianna@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20305;  +36 1 432 9280
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 111. iroda


dr. Tábikné dr. Bárdos Ildikó
szakreferens

E-mail cím: Bardos.Ildikó@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 20 982 5592
Cím: 11083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület


Tomasovszki Anna Evelin 
referens

E-mail cím: Tomasovszki.Anna@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20220 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 112. iroda


Vida Melinda
főelőadó

E-mail cím: Vida.Melinda@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20327; +36 1 432 9286
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 120. iroda


Vincze Edit
szakreferens

E-mail cím: Vincze.Edit@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20357 
1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 112. iroda
 

Szakirányú Továbbképzési Osztály


dr. Waltner Vanda
osztályvezető, szakrefernes

E-mail cím: Waltner.Vanda@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20324
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 146. iroda


Bencsik Bianka
referens

E-mail cím: Bencsik.Bianka@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20851 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 146. iroda


Bialné Cserei Erika 
főelőadó

E-mail cím: Bialine.Cserei.Erika@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20368
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 140. iroda 


Écsi Emese
referens

E-mail cím: Ecsi.Emese@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20302 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 142. iroda


Ferenczi Fruzsina
referens 

E-mail cím: Ferenczi.Fruzsina@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20745
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 145. iroda


Ferenczi Marica 
referens 

E-mail cím: Ferenczi.Marica@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20325
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 141. iroda 


Hock Zsanett
referens

E-mail cím: Hock.Zsanett@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 90000 / 20852 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 145. iroda


Murvai Anita
referens
 
E-mail cím: Murvai.Anita@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20853 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 142. iroda


Sas Ágnes
előadó

E-mail cím: Sas.Agnes@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20855
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 142. iroda


Simon Ágnes 
referens 

E-mail cím: Simon.Agnes@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20868
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 141. iroda 


Tóth Tamás
szakfőelőadó

E-mail cím: Toth.Tamas@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20242 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 141. iroda
 

Ügyfélszolgálati Osztály


Hagya Andrea
osztályvezető, szakreferens

E-mail cím: Hagya.Andrea@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9030 
Cím: 1119 Budapest, Mohai út 38. III. emelet 320. iroda


Márkus Rita
előadó

E-mail cím: Markus.Rita@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9030 
Cím: 1119 Budapest, Mohai út 38. III. emelet 321. iroda


Szabó Viktor
referens

E-mail cím: Szabo.Viktor@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9030 
Cím: 1119 Budapest, Mohai út 38. III. emelet 321. iroda