Munkatársak

dr. Varga Balázs
irodavezető

E-mail cím: Varga.Balazs@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20342
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület 1. emelet 156. iroda 
 

Oktatói-szakértői Fejlesztési Osztály


dr. Németh Zsanett
irodavezető-helyettes, osztályvezető

E-mail cím: Nemeth.Zsanett@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20336
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület 1. emelet 160. iroda


Beöthyné Sas Beáta
főelőadó

E-mail cím: Beothyne.Beata@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20339
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület 1. emelet 159. iroda


Domokos Klaudia
főreferens

E-mail-cím: Domokos.Klaudia@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20365
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület 1. emelet 161. iroda


Horváth Emese Ágnes
előadó

E-mail-cím: Horvath.Emese@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20345
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület 1. emelet 154. iroda
 

Programfejlesztési és Módszertani Osztály


dr. Kukorelli András
osztályvezető, főreferens

E-mail cím: Kukorelli.Andras@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20299
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület 1. emelet 153. iroda


Kotró Szimonetta
referens

E-mail: Kotro.Szimonetta@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20856
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület 1. emelett 153. iroda


Kovácsné Lencz Adrienn Éva
szakreferens

E-mail: Lencz.Adrienn@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20876
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület 1. emelet 310. iroda


Milován Andrea
szakreferens

E-mail cím: Milovan.Andrea@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20364
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület 1. emelet 161. iroda


Vágner Kitti 
referens

E-mail cím: Vagner.Kitti@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20857
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület 1. emelet 155. iroda


Vörös Ferenc
szakreferens

E-mail cím: Voros.Ferenc@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20209
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület 1. emelet 161.A iroda