Munkatársak

dr. Varga Balázs
irodavezető

E-mail cím: Varga.Balazs@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-342
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, IV. emelet 405/B iroda 
 

Oktatói-szakértői Fejlesztési Osztály


dr. Németh Zsanett
irodavezető-helyettes, osztályvezető

E-mail cím: Nemeth.Zsanett@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-336
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 302/B iroda


Beöthyné Sas Beáta
főelőadó

E-mail cím: Beothyne.Beata@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-339
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 302/A iroda


Domokos Klaudia
referens

E-mail-cím: Domokos.Klaudia@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-365
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 310/B iroda


Horváth Emese Ágnes
előadó

E-mail-cím: Horvath.Emese@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-345
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 309/A iroda


Simon Hajnalka
referens

E-mail-cím: Simon.Hajnalka@.uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-857
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 301/A iroda


Nyíriné Szántó Brigitta Szilvia
főreferens

E-mail-cím: Szanto.Brigitta@.uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-345
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 309/B iroda
 

Programfejlesztési és Módszertani Osztály


dr. Kukorelli András
mb. osztályvezető

E-mail cím: Kukorelli.Andras@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-299
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 304/A iroda


Horváth Evelin
referens

E-mail cím: Horvath.Evelin@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-341
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, IV. emelet 405/A iroda


Kotró Szimonetta
referens

E-mail: Kotro.Szimonetta@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-856
1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 301/A iroda


Kovácsné Lencz Adrienn Éva
szakreferens

E-mail: Lencz.Adrienn@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-876
1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 310. iroda


Milován Andrea
fejlesztési szakreferens

E-mail cím: Milovan.Andrea@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-364
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 305/B iroda


dr. Németh Adrienn
fejlesztési szakreferens

E-mail cím: Nemeth.Adrienn@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-350
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 305/A iroda


Vágner Kitti 
referens

E-mail cím: Vagner.Kitti@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-857
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 301. iroda


Vörös Ferenc
programminősítési szakreferens

E-mail cím: Voros.Ferenc@uni-nke.hu
Telefonszám: 432-9000 / 20-209
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 308/A iroda
 

Vezetőképzési Osztály 


Bedőné Mikó Tamara
mb. osztályvezető 

E-mail cím: Bedone.Miko.Tamara@uni-nke.hu
Telefonszám: 432-9000 / 20-273
Cím: 1083 Budapest, Üllői út 82. Oktatási Központ, III. emelet 340. iroda


Benedek Fanni
referens

E-mail cím: Benedek.Fanni@uni-nke.hu
Telefonszám: 432-9000 / 20-266
Cím: 1083 Budapest, Üllői út 82. Oktatási Központ, III. emelet 340. iroda


Kibédi Varga Katalin
főreferens

E-mail cím: Kibedi.Varga.Katalin@uni-nke.hu
Telefonszám: 432-9000 / 20-273
Cím: 1083 Budapest, Üllői út 82. Oktatási Központ, III. emelet 340. iroda


Szabadi Nóra
referens

E-mail cím: Szabadi.Nora@uni-nke.hu
Telefonszám: 432-9000 / 20-273
Cím: 1083 Budapest, Üllői út 82. Oktatási Központ, III. emelet 340. iroda