Munkatársak

Igazgatói iroda


Sándor Gabriella
referens


E-mail cím: Sandor.Gabriella@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20337
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 103. iroda


Szívos Dóra

referens

E-mail cím: Szivos.Dora@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20337
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 103. iroda


dr. Pap Judit
referens


E-mail cím: Pap.Judit@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20310
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 101. iroda



dr. Sarkantyu Lajos Adrián
főreferens


E-mail cím: Sarkantyu.Lajos.Adrian@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20230
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 105. iroda



dr. Horváth Evelin
referens

E-mail cím: Horvath.Evelin@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20341
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület 1. emelet 101. iroda


Márton Gábor
főreferens

E-mail cím: Marton.Gabor@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20281 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 105. iroda


Pete Anita
főreferens


E-mail cím: Pete.Anita@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20309
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 163. iroda



Kiss Lászlóné
referens


E-mail cím: Kiss.Laszlone@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20333
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 106. iroda


Minőségbiztosítási Osztály 


Jászkuti Gergely
osztályvezető 

E-mail cím: Jaszkuti.Gergely@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20362
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 164. iroda


Angyal Szabolcs
főreferens

E-mail cím: Angyal.Szabolcs@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20343
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 164. iroda