Munkatársak

dr. Varga Márk
mb. irodavezető

E-mail cím: Varga.Mark@uni-nke.hu 
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-363
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 16. iroda


Sándor Gabriella
előadó


E-mail cím: Sandor.Gabriella@uni-nke.hu 
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-337
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 17. iroda


Tomasovszki Anna Evelin 
referens


E-mail cím: Tomasovszki.Anna@uni-nke.hu 
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-337
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 17. iroda


dr. Pap Judit
referens


E-mail cím: Pap.Judit@uni-nke.hu 
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-310
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet  12. iroda



dr. Sarkantyu Lajos Adrián
referens


E-mail cím: Sarkantyu.Adrian@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-230
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet  14. iroda



Kiss Lászlóné

titkársági referens


E-mail cím: Kiss.Laszlone@uni-nke.hu 
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-333
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 21. iroda



Márton Gábor
főreferens

E-mail cím: Marton.Gabor@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-281 
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 105/B iroda


Pandula Kászon
referens


E-mail cím: Pandula.Kaszon@uni-nke.hu 
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-281
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 106/A iroda

 

Minőségbiztosítási Osztály 


Jászkuti Gergely
mb. osztályvezető 

E-mail cím: Jaszkuti.Gergely@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-362
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 24-25. iroda


Angyal Szabolcs
főreferens

E-mail cím: Angyal.Szabolcs@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-343
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 24-25. iroda


Salik-Domiter Kinga
főreferens

E-mail cím: Salik.Kinga@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-861
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 23. iroda