Munkatársak

dr. Varga Márk
irodavezető

E-mail cím: Varga.Mark@uni-nke.hu  
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20363
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 101. iroda


Sándor Gabriella
előadó


E-mail cím: Sandor.Gabriella@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20337
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 103. iroda


Szívos Dóra

referens

E-mail cím: Szivos.Dora@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20337
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 103. iroda


dr. Pap Judit
referens


E-mail cím: Pap.Judit@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20310
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 105. iroda



dr. Sarkantyu Lajos Adrián
főreferens


E-mail cím: Sarkantyu.Lajos.Adrian@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20230
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 106. iroda



Márton Gábor
főreferens

E-mail cím: Marton.Gabor@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20281 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 106. iroda


Pete Anita
főreferens


E-mail cím: Pete.Anita@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20309
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 108. iroda


Gál Dalma
referens


E-mail cím: Gal.Dalma@uni-nke.hu 
Telefonszám: 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 105. iroda


Kiss Lászlóné
referens


E-mail cím: Kiss.Laszlone@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20333
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 107. iroda

 

Minőségbiztosítási Osztály 


Jászkuti Gergely
mb. osztályvezető 

E-mail cím: Jaszkuti.Gergely@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20362
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 164. iroda


Angyal Szabolcs
főreferens

E-mail cím: Angyal.Szabolcs@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20343
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 164. iroda


Salik-Domiter Kinga
főreferens

E-mail cím: Salik.Kinga@uni-nke.hu
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20861
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. Ludovika Campus Szárnyépület I. emelet 164. iroda