Munkatársak

Koltányi Gergely
irodavezető

E-mail cím: Koltanyi.Gergely@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 30 517 9331
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 201-202. iroda


Bányai Gergely Béla
referens

E-mail cím: Banyai.Gergely@uni-nke.hu 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 203. iroda


Benedek Tamás
referens

E-mail cím: Benedek.Tamas@uni-nke.hu 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 205. iroda


Birkás János
főreferens

E-mail cím: Birkas.Janos@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20380
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 203. iroda


Halmosi Gábor
referens

E-mail cím: Halmosi.Gabor@uni-nke.hu 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 204. iroda


Harmath Dávid Csaba
előadó

E-mail cím: Harmath.David@uni-nke.hu 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 205. iroda


Jámbor Richárd
főreferens

E-mail cím: Jambor.Richard@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20380
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 203. iroda


Kiss Máté Gergely
főreferens

E-mail cím: Kiss.Mate.Gergely@uni-nke.hu 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 205. iroda


Kovács Péter
előadó

E-mail cím: Kovacs.Peter2@uni-nke.hu 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 204. iroda


Létai Márton
főreferens

E-mail cím: Letia.Marton@uni-nke.hu 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 205. iroda


Létai-Varga Julianna
főreferens

E-mail cím: Varga.Julianna@uni-nke.hu 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 205. iroda


Mező László
főreferens

E-mail cím: Mezo.Laszlo@uni-nke.hu 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 204. iroda


Molnár Anna
referens

E-mail cím: MolnarAnna@uni-nke.hu 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 206. iroda


Dr. Nagylaki Csilla
szakreferens

E-mail cím: Nagylaki.Csilla@uni-nke.hu 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 206. iroda


Dr. Pallai Éva
szakreferens

E-mail cím: Pallai.Eva@uni-nke.hu 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 206. iroda


Szabó Melitta
referens

E-mail cím: Szabo.Melitta@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20380
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 203. iroda


Török Flóra
főreferens

E-mail cím: Torok.Flora@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20380
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 2. Ludovika Campus Főépület II. emelet 203. iroda