Munkatársak

dr. Pallai Éva
mb. irodavezető

E-mail cím: Pallai.Eva@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 30 843 9201
Cím: 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 104. iroda


Birkás János Tamás
főreferens

E-mail cím: Birkas.Janos@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20380
Cím: 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 105. iroda


Gégény Viktória
referens

E-mail cím: Gegeny.Viktoria@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20377
Cím: 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 104. iroda


Harmath Dávid Csaba
szövegíró

E-mail cím: Harmath.DavidCsaba@uni-nke.hu 
Cím: 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 104. iroda


Hatházi Marcell Bálint
előadó

E-mail cím: Hathazi.Marcell@uni-nke.hu
Cím: 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 105. iroda


Jámbor Richárd
főreferens

E-mail cím: Jambor.Richard@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20380
Cím: 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 105. iroda


Kincses Viktória
előadó

E-mail cím: Muller.Viktoria@uni-nke.hu 
Cím: 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 104. iroda


Kiss Máté Gergely
rendező

E-mail cím: Kiss.Mate.Gergely@uni-nke.hu 
Cím: 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 104. iroda


Kovács Péter
előadó

E-mail cím: Kovacs.Peter2@uni-nke.hu 
Cím: 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 105. iroda


Létai Márton
grafikus és multimédia tervező

E-mail cím: Letia.Marton@uni-nke.hu 
Cím: 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 104. iroda


Létai-Varga Julianna
főreferens

E-mail cím: Varga.Julianna@uni-nke.hu 
Cím: 11089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 104. iroda


Molnár Anna
referens

E-mail cím: MolnarAnna@uni-nke.hu 
Cím: 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 104. iroda


dr. Nagylaki Csilla
szakreferens

E-mail cím: Nagylaki.Csilla@uni-nke.hu 
Cím: 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 104. iroda


Török Flóra
főreferens

E-mail cím: Torok.Flora@uni-nke.hu 
Telefonszám: +36 1 432 9000 / 20380
Cím: 1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 23. Ludovika Campus Tóparti épület 105. iroda