Munkatársaink - Szakirányú Továbbképzési Osztály

dr. Écsi Emese
mb. osztályvezető

E-mail cím: Ecsi.Emese@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-302
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. I. emelet 142. iroda

 

Bencsik Bianka
referens

E-mail cím: Bencsik.Bianka@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-851 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. I. emelet 146. iroda

Közszolgálati média-újságíró és szerkesztő

Közszolgálati kommunikációs szakember

Közszolgálati humán szervező

 

Bialné Cserei Erika 
főelőadó

E-mail cím: Bialne.Cserei.Erika@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-368
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. I. emelet 141. iroda

Államháztartási gazdálkodás és ellenőrzés

Vezetés és gazdálkodás a közszolgálatban

Szociális szakügyintéző

 

Ferenczi Fruzsina
referens 

E-mail cím: Ferenczi.Fruzsina@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-745
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. I. emelet 145. iroda

Vízügyi közigazgatási szakokleveles tanácsadó

Európai uniós adatvédelmi szaktanácsadó

Közbeszerzési tanácsadó

 

Hock Zsanett
referens

E-mail cím: Hock.Zsanett@uni-nke.hu
Telefonszám: 06-1-432-9000 / 20-852 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. I. emelet 145. iroda

Diplomáciai vezetőképzés

Elektronikus információbiztonsági vezető

 

Murvai Anita
referens
 
E-mail cím: Murvai.Anita@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-853 
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. I. emelet 142. iroda

Fejlesztéspolitikai szaktanácsadó

Választási igazgatás

 

Simon Ágnes 
referens 

E-mail cím: Simon.Agnes@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-868
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. I. emelet 141. iroda

Integritás tanácsadó

Közszolgálati protokoll

 

Telegdy Ágnes
referens

E-mail cím: Telegdy.Agnes@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-855
Cím: 1083 Budapest, Ludovika tér 1. I. emelet 142. iroda

Integritás tanácsadó

Közszolgálati kompetenciafejlesztő tréner

Fejlesztéspolitikai szaktanácsadó

 

Szakirányú továbbképzési szakok és szakfelelőseik

Államháztartási gazdálkodás és ellenőrzés szakirányú továbbképzési szak

Dr. Lentner Csaba
szakfelelős

E-mail cím: Lentner.Csaba@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-175

Digitális térségfejlesztés szakirányú továbbképzési szak

Dr. Budai Balázs
szakfelelős

E-mail cím: Budai.Balazs@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-289

Diplomáciai vezetőképzés szakirányú továbbképzési szak

Dr. Zachar Péter Krisztián
szakfelelős

Email cím: Zachar.Peter.Krisztian@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-456

Elektronikus információbiztonsági vezető szakirányú továbbképzési szak

Dr. Krasznay Csaba
szakfelelős

E-mail cím: Krasznay.Csaba@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-150

Európai uniós adatvédelmi szaktanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Péterfalvi Attila
szakfelelős

E-mail cím: Peterfalvi.Attila@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-173

Fejlesztéspolitikai szaktanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Nyikos Györgyi
szakfelelős

E-mail cím: Nyikos.Gyorgyi@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-826

Integritás tanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Klotz Péter
szakfelelős

E-mail cím: Klotz.Peter@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-864

Közbeszerzési tanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Méhes Tamás
szakfelelős

E-mail cím: Mehes.Tamas@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 

Közszolgálati humán szervező szakirányú továbbképzési szak

Dr. Hazafi Zoltán
szakfelelős

E-mail cím: Hazafi.Zoltan@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-117

Közszolgálati információ- és iratmenedzsment szakirányú továbbképzési szak

Dr. Peres Zsuzsanna
szakfelelős

E-mail cím: Peres.Zsuzsanna@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-176

Közszolgálati kommunikációs szakember

Dr. Dominek Dalma Lilla
szakfelelős

E-mail cím: Dominek.Dalma.Lilla@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-264

Közszolgálati kompetenciafejlesztő tréner szakirányú továbbképzési szak

Dr. Bajnok Andrea
szakfelelős

E-mail cím: Bajnok.Andrea@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-154
 

Közszolgálati média-újságíró és szerkesztő szakirányú továbbképzési szak

Dr. Bartóki-Gönczy Balázs
szakfelelős

E-mail cím: Bartoki-Gonczy.Balazs@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 29802


Közszolgálati protokoll szakirányú továbbképzési szak

Karácsonyiné Dr. Borbás Beatrix
szakfelelős

E-mail cím: Borbas.Beatrix@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-184


Önkormányzati szaktanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Tózsa István
szakfelelős

E-mail cím: Tozsa.Istvan@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-134

Statisztika a közszolgálatban szakirányú továbbképzési szak

Győrfyné Kukoda Andrea
szakfelelős

E-mail cím: Gyorfyne.Kukoda.Andrea@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-200

Szociális szakügyintéző szakirányú továbbképzési szak

Dr. Kristó Katalin
szakfelelős

E-mail cím: Kristo.Katalin@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-414

Választási igazgatás szakirányú továbbképzési szak

Dr. Téglási András
szakfelelős

E-mail cím: Teglasi.Andras@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-184

Vezetés és gazdálkodás a közszolgálatban szakirányú továbbképzési szak

Dr. Lentner Csaba
szakfelelős

E-mail cím: Lentner.Csaba@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-175

Vízügyi közigazgatási szakokleveles tanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Kovács Éva Margit
szakfelelős

E-mail cím: KovacsEva@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-171