Munkatársaink - Szakirányú Továbbképzési Osztály

Ügyfélfogadás

1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület I. emelet 

Hétfőtől csütörtökig: 8:30-tól 16:30-ig
Pénteken: 8:30-tól 14:00 óráig

 

dr. Waltner Vanda
osztályvezető

E-mail cím: Waltner.Vanda@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-324
Cím: 1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, I. emelet 112/B iroda


Bencsik Bianka
referens

E-mail cím: Bencsik.Bianka@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-851 
Cím: 1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, I. emelet 101/A iroda


Bialiné Cserei Erika 
főelőadó

E-mail cím: Bialine.Cserei.Erika@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-368
Cím: 1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, I. emelet 110/A iroda 


Écsi Emese
referens

E-mail cím: Ecsi.Emese@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-302 
Cím: 1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, I. emelet 111/B iroda


Ferenczi Fruzsina
referens 

E-mail cím: Ferenczi.Fruzsina@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-745
Cím: 1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, I. emelet 101/A iroda


Ferenczi Marica 
referens 

E-mail cím: Ferenczi.Marica@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-325
Cím: 1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, I. emelet 112. iroda


Gyovai Barbara 
főreferens

E-mail cím: Gyovai.Barbara@uni-nke.hu
Telefonszám: 06  (1) 432-9000 / 20-307
Cím: 11118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, I. emelet 102/A iroda 


Hock Zsanett
referens

E-mail cím: Hock.Zsanett@uni-nke.hu
Telefonszám: 06-1-432-9000 / 20-852 
Cím: 1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, I. emelet 101/B iroda


Murvai Anita
referens
 
E-mail cím: Murvai.Anita@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-853 
Cím: 1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, I. emelet 111/B iroda


Sas Ágnes
referens

E-mail cím: Sas.Agnes@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-855
Cím: 1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, I. emelet 101/B iroda


Simon Ágnes 
referens 

E-mail cím: Simon.Agnesa@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-868
Cím: 1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, I. emelet 102/B iroda 


Szabó Kata
főreferens

E-mail cím: Szabo.Kata@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-110 
Cím: 1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, I. emelet 102/A iroda


Tóth Tamás
referens

E-mail cím: Toth.Tamas@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-242 
Cím: 1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, I. emelet 102/B iroda

Szakirányú továbbképzési szakok és szakfelelőseik

Államháztartási gazdálkodás és ellenőrzés szakirányú továbbképzési szak

Dr. Lentner Csaba
szakfelelős

E-mail cím: Lentner.Csaba@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-175

Digitális térségfejlesztés szakirányú továbbképzési szak

Dr. Budai Balázs
szakfelelős

E-mail cím: Budai.Balazs@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-289

Elektronikus információbiztonsági vezető szakirányú továbbképzési szak

Dr. Krasznay Csaba
szakfelelős

E-mail cím: Krasznay.Csaba@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-150
Európai uniós adatvédelmi szaktanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Péterfalvi Attila
szakfelelős

E-mail cím: Peterfalvi.Attila@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-150

Fejlesztéspolitikai szaktanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Nyikos Györgyi
szakfelelős

E-mail cím: Nyikos.Gyorgyi@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-826

Integritás tanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Klotz Péter
szakfelelős

E-mail cím: Klotz.Peter@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-864

Közbeszerzési tanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Méhes Tamás
szakfelelős

E-mail cím: Mehes.Tamas@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 

Közszolgálati humán szervező szakirányú továbbképzési szak

Dr. Hazafi Zoltán
szakfelelős

E-mail cím: Hazafi.Zoltan@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-117

Közszolgálati információ- és iratmenedzsment szakirányú továbbképzési szak

Dr. Peres Zsuzsanna
szakfelelős

E-mail cím: Peres.Zsuzsanna@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-176

Közszolgálati kompetenciafejlesztő tréner szakirányú továbbképzési szak

Dr. Bajnok Andrea
szakfelelős

E-mail cím: Bajnok.Andrea@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-154

Közszolgálati protokoll szakirányú továbbképzési szak

Karácsonyiné Dr. Borbás Beatrix
szakfelelős

E-mail cím: Borbas.Beatrix@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-184

Média- és közszolgálati kommunikáció szakirányú továbbképzési szak

Dr. Antal Zsolt
szakfelelős

E-mail cím: Antal.Zsolt@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 30 919-9756

Önkormányzati szaktanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Tózsa István
szakfelelős

E-mail cím: Tozsa.Istvan@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-134

Statisztika a közszolgálatban szakirányú továbbképzési szak

Győrfyné Kukoda Andrea
szakfelelős

E-mail cím: Gyorfyne.Kukoda.Andrea@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-200

Szociális szakügyintéző szakirányú továbbképzési szak

Dr. Kristó Katalin
szakfelelős

E-mail cím: Kristo.Katalin@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-414

Választási igazgatás szakirányú továbbképzési szak

Dr. Téglási András
szakfelelős

E-mail cím: Teglasi.Andras@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-184

Vezetés és gazdálkodás a közszolgálatban szakirányú továbbképzési szak

Dr. Lentner Csaba
szakfelelős

E-mail cím: Lentner.Csaba@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-175

Vízügyi közigazgatási szakokleveles tanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Imre Miklós
szakfelelős

E-mail cím: Imre.Miklos@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-182